Барбершоп Київ - Chop-Chop

Про нас

Chop-Chop – це більше, ніж чоловіча перукарня, і вже точно не салон краси. Тут працюють майстри свого діла, котрі знають, як з найменших деталей збирається образ справжньої мужності. Користуючись кращою чоловічою косметикою, яку ми отримуємо з самих різних куточків світу, ми шануємо трьохсотрічні традиції класичної стрижки й догляду за бородою, та, авжеж, королівського гоління.

Завітавши до нашого барбершопу, ви зрозумієте, що таке бути «нашим чоловіком». Наш барбер – це не просто перукар, до якого приходять за стрижкою, а ще й приятель, протягом роботи якого можна випити стаканчик старого доброго Джека, розмовляючи про політику або футбол.

Доречі, завжди можна взяти із собою на стрижку сина, аби з дитинства привчити його відвідувати вірні місця.

Тут вас завжди пригостять кавою, чаєм, пивом чи віскі, поки ви роздивляєтесь останній GQ або Esquire. Разом з нами ви завжди in good company.

Пишіть нам: kiev@chopchop.ua
записатися онлайн

CHOP-CHOP
НА ВАЛАХ

Вул. Верхній Вал, 22

+38 096 000 32 99

Без вихідних: 10:00 — 21:00

CHOP-CHOP
НА АНТОНОВИЧА

Вул. Антоновича, 50

+38 097 750 99 99

Без вихідних: 10:00 — 21:00

ПОСЛУГИ

ЧОЛОВІЧА СТРИЖКА 500грн

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська і “Англійська”.

КОРОЛІВСЬКЕ ГОЛІННЯ 500грн

Королівське гоління, без перебільшення, можна назвати spa-процедурою у барбершопі. Це тому, що роблять його протягом години і майже у позиції лежачі. Вам розпарюють обличчя нашим фірмовим рушником зі спеціальними оліями кілька разів, голять італійською піною, яку наносять британським помазком, а знімають волосся німецькою бритвою. Весь фокус саме у віртуозному володінні вашого барбера цією самою бритвою. Найбільше задоволення приносить навіть не стільки результат, скільки сам процес, який дозволяє повністю розслабитися і заглибитися в атмосферу трьохсотлітньої давнини.

Стрижка бороди 300грн

Тут потрібно слухати майстра – він підскаже, яка саме форма підходить вам краще за інші, в залежності від геометрії обличчя і росту волосся. Стрижка бороди триває 30 хвилин, і, окрім роботи ножицями і машінкою, барбер зробить вам окантування небезпечною бритвою, що чудово допоможе виокремити бороду навіть при невеликому рості волосся.

УКЛАДКА 250грн

Укладку робимо протягом 20-30 хвилин, і плюс її у тому, що можна швидко привести себе до ладу після роботи перед побаченням. Або просто потішити себе чудовим зовнішнім виглядом, якщо стригти волосся ще зарано, а сходити до барбершопу хочеться. Можете не сумніватися, що майстер зробить все, як треба і правильними засобами, які підходять саме вашому волоссю. Доречі, деякі засоби для укладання пахнуть так, що можуть дати фору навіть парфумам.

СТРИЖКА МАШИНКОЮ 300грн

Стрижка машинкою для тих, хто невибагливо ставиться до довжини волосся та любить простоту і комфорт. Вона займає 30 хвилин, протягом яких майстер працює тільки машинкою із двома насадками.

СТРИЖКА+БОРОДА 700грн

На стрижку із бородою записуються всі, в кого, власно кажучи, є борода. Тому що привести до ладу краще все одразу, а не намагатися займатися бородою вдома з метою економії, або не довіряючи майстру. Як довела практика, зайнятися цим краще надійним рукам барбера. Ця послуга триває близько півтори години і приносить массу задоволення від отриманого результату. Радимо.

ДИТЯЧА СТРИЖКА 500грн

Дитяча стрижка призначається хлопцям до 12 років і займає одну годину. Бажано, щоб дитина не хвилювалася та розуміла, що провести час за стрижкою – це классно і весело. Якщо ні – то ми, звичайно, допоможемо пояснити. Дуже круто, коли в вашої дитини така ж сама класична зачіска, як і на нашому логотипі.

СТРИЖКА МАШИНКОЮ
+ БОРОДА
550грн

Стрижка волосся і бороди для тих, хто любить свою бороду в першу чергу, а стрижку поважає просту і невибагливу. Ця послуга займає близько однієї години і несе із собою акуратність, суворість і мужність.

БАТЬКО+СИН 850грн

Особливою послугою для майбутнього покоління ми вирішили потішити в першу чергу батьків. Батько може прийти сюди разом із сином, якому ще не виповнилося 12 років, і разом розділити задоволення від відвідування Chop-Chop за спеціальну ціну. Маму теж можна брати із собою – в нас для неї дуже непогана кава та журнали. Це навіть дуже классно, коли батько і син мають спільні цінності і полюбляють одне й те саме місце. А ще, звичку до відвідування правильних місць краще прививати з дитинства.

  МАЙСТРИ

  про майстра

  СЛАВА КАМІНСЬКИЙ

  Учился вместе с братом-близнецом на мужского мастера. Нас постоянно путали. Иногда это очень удобно. Поработал в нескольких салонах и решил для себя, что хочу чего-то большего. В Chop-Chop я научился правильной стрижке и стал более открыт, раскрепостился. Это очень здорово, потому что стрижка – в любом случае процесс творческий и созидательный. Я рад, что коллектив очень большой – у меня больше десяти конкурентов – это помогает самосовершенствоваться ежедневно.

  про майстра

  МАКСИМ СИТНИК

  Вся моя семья – парикмахеры. Решил поверить в силу науки генетики и не сбивать правила генофонда, поэтому выучился в КАПИ и, поработав в нескольких салонах, пришел в Chop-Chop. Предпочитаю ставить пред собой определенные цели и добиваться их. Причем, я реалист и умею радоваться вещам, которые для некоторых, возможно, слишком просты. Но ведь именно из мелочей складывается стрижка, повседневность и сама жизнь в конечном итоге. А мне в этом положении вещей все нравится, я на своем месте.

  про майстра

  МИХАЙЛО ВІЛЬЧИНСЬКИЙ

  Закончил киевскую академию парикмахерского искусства. Душа не лежала ни к химии, ни к математике, ни к любой другой точной науке, поэтому решил выбрать профессию для своих рук. Теперь понимаю, что это искусство требует куда больше, чем многие науки. Рад быть на своем месте.

  про майстра

  ІГОР ЯМНЕНКО

  про майстра

  ДМИТРО АНОХІН

   МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК CHOP-CHOP

   Ми знаємо, як наш чоловік полюбляє бути на передовій прогресу - адже ми також.

   Тому ми створили мобільний додаток до найпопулярніших платформ iOS та Android, щоб максимально спростити процедуру запису до нас.

   Тепер не треба дзвонити нам та витрачати час на розмови: завантажуєте програму і все - можна легко обрати будь-якого барбера, будь-яку послугу і будь-який зручний час.
   Адже зручно, правда?

   appstore Play Market

   Дорогі Гості, із задоволенням пропонуємо Вам новинку:
   Абонемент на 6 стрижок у майстри \ старшого майстра барбершопа Chop-Chop

   chop-chop

   Два варіанти використання Абонемента за Вашим вибором:

   • 1. Ви оплачуєте 6 стрижок - отримуєте 6 стрижок і в подарунок професійну косметику на 1000 грн
   • 2. Ви оплачуєте 6 стрижок - отримуєте 6 комплексів «стрижка + стрижка бороди»
   • Можлива готівкова та безготівкова форма оплати
   • Діють спецумови для організацій
   • У разі карантину - абонемент автоматично пролонгується
   • Запитуйте у Вашого майстра або адміністратора Chop-Chop

   Кар`єра

   Так склалося, що наші майстри через деякий час стають відомими хлопцями у своєму місті. Поміркуй сам: кожний день ти спілкуєшся із величезною кількістю людей з абсолютно різних сфер діяльності. Через рік тебе впізнають і вітають в барах та метро, на вулиці перехожі посміхаються й кивають тобі - так працює наше in good company. Саме таких людей ми приймаємо не просто на роботу, а в нашу компанію однодумців. Тут ти не тільки стрижеш і голиш, а проводиш найцікавішу частину свого життя, кожного дня дізнаючись щось нове, навчаючись в старший колег. Якщо хочеш, цей процес можна назвати змагальним, адже твоє вміння буде постійно вдосконалюватись, і, погодься, круто, коли твій фейд нарешті може потрапити на barbershopconnect, а старожили барбершопу схвально подивляться на твого задоволеного клієнта. Тож, якщо твої руки підходять до ціього діла (хай навіть в тебе і невеликий багаж знань), і є величезне бажання ставати поряд із нами - виходь на зв`язок.

   Напиши нам chop.ukraine@gmail.com