Чому чоловіки ходять у барбершоп? - ChopChop

Чому чоловіки ходять у барбершоп?

Ох вже ці чоловіки… Завжди так хочеться виглядати красиво й акуратно, а особливо, коли справа стосується густої бороди. На жаль, мало хто знає, що за бородою необхідно доглядати не гірше, ніж за зачіскою в цілому. Що це означає? Вся річ у тому, що борода – це такий самий покрив волосся на шкірі, який необхідно мити, чистити та доглядати за ним за допомогою спеціальних якісних засобів. Якщо цього не робити, вона точно буде неакуратною.

Без цих пунктів борода не тільки може неприємно пахнути і свербіти, але й викликати появу безлічі бактерій. Саме тому на допомогу приходять барбершопи, де працюють справжні професіонали.

Завдяки сучасному обладнанню та професійним засобам, можна акуратно доглядати за бородою двічі на місяць, підрівнюючи її та надаючи форми. У домашніх умовах доглядати за бородою не завжди виходить правильно, а використання неправильних інструментів може призвести до нерівномірного зростання волосся та появи рубців та подряпин.

Зачіска

Для кожного поважає себе чоловіка, зачіска-це одна з невід’ємних складових зовнішнього вигляду, про яку завжди варто пам’ятати і тримати в ідеальному порядку, тому, звернувшись до нас, ви зробите крок назустріч красі та елегантності.

Барбершопи використовують лише якісну косметику, яка не викликає алергії чи інших побічних дій. Після стрижки, укладання буде триматися ще довгий час, а сама форма не загубиться і не буде «пом’ятою» наступного дня. Ви можете прийти і показати на прикладі, яка стрижка вам потрібна і барбери із задоволенням виконають ваше бажання.

Ви також завжди можете вибрати як жінку барбера, так і чоловіка, але слід зазначити, що вони не відрізняються і виконують роботу однаково добре та якісно. Чоловіча стрижка-це теж справжнє мистецтво і якщо хтось думає, що підстригтися під нуль достатньо, то це помилкова думка, адже навіть тут необхідно докласти максимум зусиль, щоб клієнт відчував себе комфортно і був упевнений у собі.