Історія символу барбершопу барбер пул - ChopChop

Історія символу барбершопу барбер пул

Напевно, ви не раз помічали, як біля барбершопів висять незрозумілі символи в різнокольорову смужку, як правило, в червону та синю з білою облямівкою. Дуже багато людей цікавляться, що це за символ і чому він прикрашає барбершоп? Давайте розберемося.

Історія Барбер пула

Насправді історія барбер пула з’явилася дуже давно і за цей час передається вже багатьом поколінням, а секрет її дуже простий. Виявляється раніше, крім барберів, у приміщенні знаходилися такі професіонали, як цирульники, які практикували хірургічні операції. Завдяки співпраці хірургів і перукарів, необхідно було позначити, що в даному закладі працюють саме ці дві людини, тож хірурга саме позначали за допомогою червоного кольору, у перукарів синім з білими смужками.

Звичайно, знаходилися і ті, хто поєднував усі послуги в одному приміщенні, тому використовувалося позначення за допомогою трьох кольорів, яке більше за всякі слова говорило про умільця, який працює за адресою, куди ви вирішили прийти. Були й інші теорії, які говорили, що білий колір – це бинти, а червоні – кров. Іншими словами, бинти в крові – це головна ознака того, що тут поблизу орудують хірурги.

У деяких місцях цей пул означає американський прапор. Найнезвичайніше – це пул, який працює на моторчику. Погодьтеся, що пули, що крутяться, виглядають набагато незвичайніше і помітніше.

Переваги такого пулу

Напевно, ви хочете запитати, навіщо пул встановлюють біля барбершопів, адже минуло стільки років, а жодні хірурги вже не працюють разом із перукарями, це було б надто негігієнічно.

Звичка установки пулу таки залишилася, бо це дозволяє одразу побачити, що саме тут знаходиться барбершоп. Пул став одним із головних атрибутів гарного барбершопу.

Вибираючи такий атрибут як прикрасу для свого барбершопу, ви завжди зможете виділити заклад і дати всім зрозуміти, що тут наводять красу справжнім брутальним чоловікам.