Небезпечне гоління. Т-подібний верстат чи шаветка? - ChopChop

Небезпечне гоління. Т-подібний верстат чи шаветка?

Красива борода – це природне бажання більшості чоловіків, проте, коли справа стосується небезпечної бритви, виникає питання, що ж вибрати: шаветку чи Т-подібний верстат?

Небезпечна бритва з’явилася ще в середині 20 століття. Оптимальний варіант для тих, хто любить швидко поголитися та надовго залишатися з гладкою шкірою. Так, все це переваги небезпечного гоління вам більше не потрібно турбуватися за довговічність бритви. Найголовніше – вміти доглядати лезо, щоб результат вас приємно здивував і забезпечив максимальною довговічністю. Якщо ви проводитимете процес максимально правильно і акуратно, то зможете назавжди позбутися роздратування.

Чисто гоління швидко та без проблем

Завдяки гострій бритві, волоски зрізаються набагато чистіше, результату вистачає надовго. Лезо не ушкоджує шкіру і не викликає роздратування, а якщо техніка гоління вже встановлена, то волосся зрізається ближче до кореня, що зорово уповільнює ріст волосся.

Не потрібно витрачати багато часу на гоління небезпечною бритвою: ви за кілька хвилин перетворитесь з брутального бородача на елегантного джентльмена. Коли справа стосується такого інструменту, як шавет, то багато хто думає, що це і є небезпечна бритва. Насправді ж це індивідуальний інструмент, який має свої особливості. Які? Настав час розібратися.

Шаветт. Особливості

Шаветка дуже проста у догляді, вона вимагає багато часу, рівномірно видаляючи волоски, не залишаючи їм жодного шансу. Запобігаючи появі рубців, така бритва чудово підходить для підбривання, тому що для повсякденного догляду вважається досить гострою.

Важливо пам’ятати, що для дотримання гігієни, шаветку необхідно дуже акуратно дезінфікувати за допомогою спирту та будь-якого антибактеріального гелю. Це допоможе значно покращити якість гоління.

Т-подібний верстат

Найбезпечніший інструмент 21 століття, за допомогою якого можна рівномірно усунути волоски, при цьому необхідно постаратися, щоб поранитися. Здебільшого верстат повністю безпечний і забезпечує вас якісним голінням швидко та без проблем.

Вибираючи якісний інструмент, необхідно відштовхуватися від його доступності та комфорту у використанні, ось чому Т-подібний верстат перемагає у списку всіх перерахованих вище інструментів.