Барбершоп Одеса - Chop-Chop

Про нас

Chop-Chop – це більше, ніж чоловіча перукарня, і вже точно не салон краси. Тут працюють майстри свого діла, котрі знають, як з найменших деталей збирається образ справжньої мужності. Користуючись кращою чоловічою косметикою, яку ми отримуємо з самих різних куточків світу, ми шануємо трьохсотрічні традиції класичної стрижки й догляду за бородою, та, авжеж, королівського гоління.

CHOP-CHOP
на Жукова

вул. Віце-адмірала Жукова, буд.4

+380 97 322 22 12

Без вихідних: 10:00 — 21:00

ПОСЛУГИ

ЧОЛОВІЧА СТРИЖКА 400грн / 400грн

Чоловічу стрижку радимо всім класичну, тому що концепція її пройшла перевірку не одним десятиріччям і її основи досі живі. Процес стрижки займає одну годину. Два рази миємо голову, укладаємо волосся відмінною чоловічою косметикою. Або не укладаємо: не нам вирішувати за вас, але краще прислухатися до рекомендацій вашого барбера.

КОРОЛІВСЬКЕ ГОЛІННЯ 300грн / 300грн

Королівське гоління, без перебільшення, можна назвати spa-процедурою у барбершопі. Це тому, що роблять його протягом години і майже у позиції лежачі. Вам розпарюють обличчя нашим фірмовим рушником зі спеціальними оліями кілька разів, голять італійською піною, яку наносять британським помазком, а знімають волосся німецькою бритвою. Весь фокус саме у віртуозному володінні вашого барбера цією самою бритвою. Найбільше задоволення приносить навіть не стільки результат, скільки сам процес, який дозволяє повністю розслабитися і заглибитися в атмосферу трьохсотлітньої давнини.

СТРИЖКА БОРОДИ 200грн / 200грн

Тут потрібно слухати майстра – він підскаже, яка саме форма підходить вам краще за інші, в залежності від геометрії обличчя і росту волосся. Стрижка бороди триває 30 хвилин, і, окрім роботи ножицями і машінкою, барбер зробить вам окантування небезпечною бритвою, що чудово допоможе виокремити бороду навіть при невеликому рості волосся.

УКЛАДАННЯ 150грн / 150грн

Укладку робимо протягом 20-30 хвилин, і плюс її у тому, що можна швидко привести себе до ладу після роботи перед побаченням. Або просто потішити себе чудовим зовнішнім виглядом, якщо стригти волосся ще зарано, а сходити до барбершопу хочеться. Можете не сумніватися, що майстер зробить все, як треба і правильними засобами, які підходять саме вашому волоссю. Доречі, деякі засоби для укладання пахнуть так, що можуть дати фору навіть парфумам.

СТРИЖКА МАШИНКОЮ (до 3х насадок) 200грн / 200грн

Стрижка машинкою для тих, хто невибагливо ставиться до довжини волосся та любить простоту і комфорт. Вона займає 30 хвилин, протягом яких майстер працює тільки машинкою із двома насадками.

СТРИЖКА+БОРОДА 600грн / 600грн

На стрижку із бородою записуються всі, в кого, власно кажучи, є борода. Тому що привести до ладу краще все одразу, а не намагатися займатися бородою вдома з метою економії, або не довіряючи майстру. Як довела практика, зайнятися цим краще надійним рукам барбера. Ця послуга триває близько півтори години і приносить массу задоволення від отриманого результату. Радимо.

ДИТЯЧА СТРИЖКА (до 12 років) 300грн / 300грн

Дитяча стрижка призначається хлопцям до 12 років і займає одну годину. Бажано, щоб дитина не хвилювалася та розуміла, що провести час за стрижкою – це классно і весело. Якщо ні – то ми, звичайно, допоможемо пояснити. Дуже круто, коли в вашої дитини така ж сама класична зачіска, як і на нашому логотипі.

СТРИЖКА МАШИНКОЮ
+ БОРОДА (до 3х насадок)
400грн / 400грн

Стрижка волосся і бороди для тих, хто любить свою бороду в першу чергу, а стрижку поважає просту і невибагливу. Ця послуга займає близько однієї години і несе із собою акуратність, суворість і мужність.

БАТЬКО+СИН (до 11 років) 650грн / 650грн

Особливою послугою для майбутнього покоління ми вирішили потішити в першу чергу батьків. Батько може прийти сюди разом із сином, якому ще не виповнилося 12 років, і разом розділити задоволення від відвідування Chop-Chop за спеціальну ціну. Маму теж можна брати із собою – в нас для неї дуже непогана кава та журнали. Це навіть дуже классно, коли батько і син мають спільні цінності і полюбляють одне й те саме місце. А ще, звичку до відвідування правильних місць краще прививати з дитинства.

КАМУФЛЯЖ ВОЛОССЯ 200грн / грн

Київ: Волосся – 600 грн. Борода – 400 грн.

Одеса: Волосся – 200 грн. Борода – 200 грн.