5 топових чоловічих стрижок 2020-2021 - ChopChop

5 топових чоловічих стрижок 2020-2021

Як створити модний образ для чоловіка?

Мода сучасного світу диктує свої правила. Кожній людині чи то чоловік чи жінка, хочеться виглядати привабливо та стильно. Якщо жінки черпають новинки та тенденції моди для своєї зовнішності та одягу з глянцевих журналів, то деякі чоловіки задаються питанням, що ж модно носити і як краще виглядати у майбутньому сезоні. Оскільки чоловіча стрижка робить вигляд чоловіка зовсім іншим, варто приділити особливу увагу цьому моменту для створення чоловічого вигляду.

5 топових чоловічих стрижок 2020-2021 року.

Чоловічі стрижки змінювалися з часом. Вони впливали різні чинники, і навіть модні тенденції. Представляємо Вашій увазі топ-5 наймодніших чоловічих стрижок 2020-2021 року.

  • 1.Стрижка Андеркат. Даний варіант стрижки з’явився у Великій Британії і в даний час став одним з найпопулярніших для представників сильної половини людства. Стрижка має на увазі укорочений потилицю і довгу чубок. Такий варіант стрижки допоможе створити образ більш модним привабливим та стильним.
  • 2.Стріжка Фейд. Цей варіант стрижки перекладається з англійської як “згасати”. Вона також нагадує варіант стрижки андеркат, але виглядає більш плавно та елегантно. У цьому випадку волосся може мати достатню довжину, середню або бути зовсім коротким. Для того щоб підтримувати привабливий вигляд такої стрижки, необхідно застосовувати щоденне укладання.
  • 3.Стрижка Канадка. Барбершопери називають таку стрижку проділом набік. Полягає вона в тому, що майстер створює ідеальний проділ, який може розташовуватися на будь-якій частині голови. У цьому така стрижка може кардинально змінити зовнішність людини.
  • 4.Стрижка Кроп. Відмінною рисою такої стрижки є коротка чубчик, який може бути як прямий, так і мати текстуру. Стрижка буде добре виглядати як на прямому, так і на кучерявому волоссі.
  • 5.Стрижка Маллет. Такий варіант стрижки прийшов до нас із вісімдесятих років минулого сторіччя. Її носили співаки, спортсмени, а також актори. Стрижка виглядає трохи недбало, що створює особливу зухвалість та привабливість в образі

Пам’ятайте, що вибір стрижки в першу чергу залежить від ваших індивідуальних зовнішніх особливостей, а також від рис обличчя. Професійний майстер барбершопа має ідеально підібрати стрижку для свого клієнта та зробити її максимально привабливою.