10 цікавих фактів про бороду - ChopChop

10 цікавих фактів про бороду

Мода носити бороду утримує свою позицію вже довгий час і кількість бажаючих мати густу рослинність постійно зростає. Але мало хто знає, що борода є не лише символом мужності, але показником психологічного, емоційного та фізичного стану людини.

Цікаві факти про бороду, яких ми раніше не знали.

  1. У середньовічні часи за дотик до чужої бороди викликали на дуель, оскільки це вважалося великою образою особистості.
  2. У літній період борода росте набагато швидше через УФ-випромінювання, ніж у зимовий .
  3. Чим старша людина, тим тонше стає волосся.
  4. Доведений факт: людей з бородою оточуючі сприймають як людей серйозних і владних.
  5. Персонаж з Біблії, Самсон , після того, як обстриг свою бороду, втратив чинність. Якщо ніколи не голитися, за все життя борода відросте довжиною приблизно 8 метрів. Починаючи з 2008 року, після того, як з’явився тренд носити бороду, кількість операцій з пересадки волосся на бороду збільшилася на 600%. /li>
  6. Найдовша борода у світі близько 5,5 метрів була виявлена ​​у норвежця Ханса Лангсета, зараз вона знаходиться в музеї.

Ношенню бороди стали приділяти дуже велику увагу. І її сприймають не просто, як частина модної тенденції, бо як традиційне явище. Ставлення і сприйняття бороди змінювалося протягом кількох тисячоліть: хтось вважав її як атрибут, прикрасу, а хтось стверджував про захисні її функції. Про користь бороди пишуть багато авторів, деякі композитори навіть присвячують їй музику та пісні.

Одне лише відомо точно, що борода надає будь-якому чоловікові впевненість у собі, додає твердість характеру та брутальні риси. Жінки також розділили свою думку на “за” і “проти”: деякі не люблять зайву рослинність на обличчі і засуджують за це, одна більшість божеволіє від чоловіків з бородою. Незважаючи на всі розбіжності у думках, борода має багато позитивних моментів.