RU UA EN
записатись онлайн

Барбершоп Chop-Chop в Тернополі

Незабаром відкриття бербершопу Chop Chop у Тернополі!

Запрошуємо на роботу майстрів, а також усіх бажаючих працювати у нас на навчання, яке розпочнеться з 28 липня 2018 року.
Навчання триватиме 2 тижні за адресою: м. Тернопіль, вул. Б. Лепкого, 7.

Також запрошуємо моделей для безкоштовних стрижок, гоління тощо.

Телефон: +380 98 030 18 19
Пишіть нам: kiev@chopchop.ua
записатися онлайн

CHOP-CHOP
НА ЛЕПКОГО

вул. Б. Лепкого, 7

+380 98 030 18 19

Без вихідних: 10:00 — 21:00

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК CHOP-CHOP

Ми знаємо, як наш чоловік полюбляє бути на передовій прогресу - адже ми також.
Тому ми створили мобільний додаток до найпопулярніших платформ iOS та Android, щоб максимально спростити процедуру запису до нас.

Тепер не треба дзвонити нам та витрачати час на розмови: завантажуєте програму і все - можна легко обрати будь-якого барбера, будь-яку послугу і будь-який зручний час.
Адже зручно, правда?

appstore Play Market

Кар`єра

Так склалося, що наші майстри через деякий час стають відомими хлопцями у своєму місті. Поміркуй сам: кожний день ти спілкуєшся із величезною кількістю людей з абсолютно різних сфер діяльності. Через рік тебе впізнають і вітають в барах та метро, на вулиці перехожі посміхаються й кивають тобі - так працює наше in good company. Саме таких людей ми приймаємо не просто на роботу, а в нашу компанію однодумців. Тут ти не тільки стрижеш і голиш, а проводиш найцікавішу частину свого життя, кожного дня дізнаючись щось нове, навчаючись в старший колег. Якщо хочеш, цей процес можна назвати змагальним, адже твоє вміння буде постійно вдосконалюватись, і, погодься, круто, коли твій фейд нарешті може потрапити на barbershopconnect, а старожили барбершопу схвально подивляться на твого задоволеного клієнта.
Тож, якщо твої руки підходять до ціього діла (хай навіть в тебе і невеликий багаж знань), і є величезне бажання ставати поряд із нами - виходь на зв`язок.

Напиши нам info@chopchop.ua

Добавить свой город

Мы знаем, что вы любите Chop-Chop. Это нормально. Его все любят. Но некоторые идут в своей любви дальше, чем обычные посетители, и покупают у нас франшизу. За пару лет существования бренда парикмахерские Chop-Chop открылись в Киеве, Одессе и Харькове — и чувствуют себя прекрасно: их владельцы пересели на новые машины и стали самыми классными парнями в городе. Если вы хотите последователь их примеру и открыть Chop-Chop в своем городе — пишите на info@chopchop.ua или заполните анкету. Мы все объясним, расскажем, как найти парикмахеров — и подтянем их по части классической мужской стрижки. Вам останется только управлять налаженным бизнесом и считать деньги.