Барбершоп Київ - Chop-Chop

Про нас

Chop-Chop – це більше, ніж чоловіча перукарня, і вже точно не салон краси. Тут працюють майстри свого діла, котрі знають, як з найменших деталей збирається образ справжньої мужності. Користуючись кращою чоловічою косметикою, яку ми отримуємо з самих різних куточків світу, ми шануємо трьохсотрічні традиції класичної стрижки й догляду за бородою, та, авжеж, королівського гоління.

CHOP-CHOP
НА АНТОНОВИЧА

Вул. Антоновича, 50

+38 097 750 99 99

Без вихідних: 10:00 — 21:00

ПОСЛУГИ

ЧОЛОВІЧА СТРИЖКА 600грн

Чоловічу стрижку радимо всім класичну, тому що концепція її пройшла перевірку не одним десятиріччям і її основи досі живі. Процес стрижки займає одну годину. Два рази миємо голову, укладаємо волосся відмінною чоловічою косметикою. Або не укладаємо: не нам вирішувати за вас, але краще прислухатися до рекомендацій вашого барбера.

КОРОЛІВСЬКЕ ГОЛІННЯ 600грн

Королівське гоління, без перебільшення, можна назвати spa-процедурою у барбершопі. Це тому, що роблять його протягом години і майже у позиції лежачі. Вам розпарюють обличчя нашим фірмовим рушником зі спеціальними оліями кілька разів, голять італійською піною, яку наносять британським помазком, а знімають волосся німецькою бритвою. Весь фокус саме у віртуозному володінні вашого барбера цією самою бритвою. Найбільше задоволення приносить навіть не стільки результат, скільки сам процес, який дозволяє повністю розслабитися і заглибитися в атмосферу трьохсотлітньої давнини.

СТРИЖКА БОРОДИ 400грн

Тут потрібно слухати майстра – він підскаже, яка саме форма підходить вам краще за інші, в залежності від геометрії обличчя і росту волосся. Стрижка бороди триває 30 хвилин, і, окрім роботи ножицями і машінкою, барбер зробить вам окантування небезпечною бритвою, що чудово допоможе виокремити бороду навіть при невеликому рості волосся.

УКЛАДАННЯ 300грн

Укладку робимо протягом 20-30 хвилин, і плюс її у тому, що можна швидко привести себе до ладу після роботи перед побаченням. Або просто потішити себе чудовим зовнішнім виглядом, якщо стригти волосся ще зарано, а сходити до барбершопу хочеться. Можете не сумніватися, що майстер зробить все, як треба і правильними засобами, які підходять саме вашому волоссю. Доречі, деякі засоби для укладання пахнуть так, що можуть дати фору навіть парфумам.

СТРИЖКА МАШИНКОЮ (до 3х насадок) 400грн

Стрижка машинкою для тих, хто невибагливо ставиться до довжини волосся та любить простоту і комфорт. Вона займає 30 хвилин, протягом яких майстер працює тільки машинкою із двома насадками.

СТРИЖКА+БОРОДА 800грн

На стрижку із бородою записуються всі, в кого, власно кажучи, є борода. Тому що привести до ладу краще все одразу, а не намагатися займатися бородою вдома з метою економії, або не довіряючи майстру. Як довела практика, зайнятися цим краще надійним рукам барбера. Ця послуга триває близько півтори години і приносить массу задоволення від отриманого результату. Радимо.

ДИТЯЧА СТРИЖКА (до 12 років) 600грн

Дитяча стрижка призначається хлопцям до 12 років і займає одну годину. Бажано, щоб дитина не хвилювалася та розуміла, що провести час за стрижкою – це классно і весело. Якщо ні – то ми, звичайно, допоможемо пояснити. Дуже круто, коли в вашої дитини така ж сама класична зачіска, як і на нашому логотипі.

СТРИЖКА МАШИНКОЮ
+ БОРОДА (до 3х насадок)
700грн

Стрижка волосся і бороди для тих, хто любить свою бороду в першу чергу, а стрижку поважає просту і невибагливу. Ця послуга займає близько однієї години і несе із собою акуратність, суворість і мужність.

БАТЬКО+СИН (до 11 років) 1000грн

Особливою послугою для майбутнього покоління ми вирішили потішити в першу чергу батьків. Батько може прийти сюди разом із сином, якому ще не виповнилося 12 років, і разом розділити задоволення від відвідування Chop-Chop за спеціальну ціну. Маму теж можна брати із собою – в нас для неї дуже непогана кава та журнали. Це навіть дуже классно, коли батько і син мають спільні цінності і полюбляють одне й те саме місце. А ще, звичку до відвідування правильних місць краще прививати з дитинства.

КАМУФЛЯЖ ВОЛОССЯ 600/400грн

Київ: Волосся – 600 грн. Борода – 400 грн.

Одеса: Волосся – 200 грн. Борода – 200 грн.